Osobní konzultace s mandalou

Konzultace s mandalou je časem vyhrazeným pro Vás a Vaši mandalu. Můžeme spolu probrat téma mandaly, používání barev, symbolů, ale i techniku kresby, volbu pastelek a další témata související s tvorbou mandaly. Máte-li nejistotu ohledně toho, jak začít, nebo jste se při tvorbě dostali do fáze, kdy nevíte, jak dál, pak Vás konzultace může přivést k rozuzlení.

Ráda Vás podpořím při tvorbě mandal, provedu Vás jejich vznikem ve všech jeho fázích. Povím Vám různé způsoby, jak s mandalami začít i jak vytvářet osobní mandaly, které Vám mohou dát odpovědi na Vaše otázky.  

Konzultace přináší užitek začínajícím i pokročilým autorům. 

Je určena pro osoby starší 18 let.

Konzultace probíhají on-line.

Cena za konzultaci:
750,- Kč za 1 hodinu (60 minut)
při delších nebo pravidelných konzultacích bude cena stanovena dohodou

Cena konzultace se hradí předem na účet.

Storno podmínky: konzultaci můžete zrušit 48 hodin před jejím začátkem. V tom případě vracím 100% uhrazené částky zpět na účet, ze kterého byla placena. Při zrušení konzultace později je storno poplatek ve výši 100%.

Formát konzultace: konzultace probíhají on-line, připojit se můžete odkudkoliv. Konzultace probíhají na platformě whatsup nebo google meet. V případě whatsup platformy klient předem sdělí telefonní číslo, ze kterého bude volat. V případě google meet Vám emailem zašlu link, jehož prostřednictvím se propojíme.
Aktivita při spojení je na Vás – tedy Vy voláte, nebo se aktivně připojíte prostřednictvím zaslaného linku. Pokud nezavoláte, nebo se aktivně nepřipojíte, bere se konzultace za zrušenou. V případě zpoždění nevyužitý čas propadá (např. konzultace má začít v 10.00 hod, zavoláte / připojíte se v 10.15, konzultace tedy trvá 45 min do plánovaných 11.00 hod).

Termín dodání: dle dohody

Upozornění: konzultace nejsou terapií a nenahrazují terapie s odborníkem v oblasti psychologie, psychiatrie, krizové intervence, či jiné lékařské nebo terapeutické služby. Máte-li akutní, nebo chronické obtíže vyžadující odbornou pomoc, konzultujte svůj stav s příslušným odborníkem.

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2023

Share