Osobní mandala

Osobní mandaly kreslím na přání pro konkrétní osobu (pro Vás; tematické mandaly kreslím se souhlasem osoby, pro kterou je mandala určená). Zadání mandaly může být tematické (např. práce, vztah s někým blízkým, apod.), nebo mohu kreslit mandalu na volné téma (takovou, jakou právě teď potřebujete). 

Mandalu tvořím pomocí automatické kresby, při které se objeví základní linie obrazu. Ty následně pečlivě přenesu na papír nebo malířské plátno a namaluji, nebo nakreslím. Barvy volím intuitivně. Při kresbě vnímám proudící energii a nezřídka Vám spolu s mandalou předám osobní vzkaz. 

Moje mandaly jsou stručné a přímočaré. Jdou přímo k jádru věci. Někomu se mohou zdát prázdné, málo zdobné, bez detailů. A snad i málo souměrné, málo pravidelné. Jsou odlišné a netypické. Vždy jsou však Vaše a pro Vás. 

Podívejte se otázky a odpovědi týkající se osobních mandal: >>> ZDE <<<

Cena za jednu osobní mandalu:
1 250,- Kč (kresba pastelkami, formát 15×15, podlepeno barevným kartonem)
od 5 000,- (akryl nebo olej na plátně, formát dle dohody); cena bude stanovena dohodou

Záloha: 60% z dohodnuté ceny obrazu. Záloha je nevratná (i kdybyste mandalu odmítli převzít, nebo si v průběhu tvorby mandalu rozmysleli). Jedná se o zboží na zakázku. Obraz nelze vrátit v případě, že se Vám nelíbí. Vaše mandala je určená pouze Vám, nemohu ji nabídnout dalším osobám. 

K ceně je připočítáno poštovné a balné v závislosti na velikosti zásilky.

Obdržíte: originální mandalu zpracovanou technikou dle dohody.
Spolu s mandalou obdržíte návod na použití a případný vzkaz. Mandalu zasílám poštou (kresba pastelkami) nebo kurýrem (obrazy na plátně). 

Termín dodání: dle dohody, minimálně 6 týdnů od zaplacení zálohy (zakázka může trvat i déle v závislosti na zvolené technice i procesu tvorby).

Upozornění: osobní mandaly jsou výtvarná díla a nemohou nahradit konzultaci s odborníkem v oblasti psychologie, psychiatrie, krizové intervence, či jiné lékařské nebo terapeutické služby. Máte-li akutní, nebo chronické obtíže vyžadující odbornou pomoc, konzultujte svůj stav s příslušným odborníkem.

Všeobecné obchodní podmínky

 

Galerii mandal si můžete prohlédnout po kliknutí na odkaz

 

Chci si objednat osobní mandalu

Share