Proč (ne)potřebujete mandalovou domalovánku

Mandaly jsou zrcadlem našeho světa. Ukazují nám svět ve všech jeho tvarech a barvách.

Svět, jak jej vnímáme, je odrazem nás samých. Jsme TVŮRCI naší vlastní reality. Jinými slovy – co máme uvnitř, to vidíme venku. To prožíváme.

Mandalové domalovánky jsou úžasným nástrojem – poskytují bezpečný prostor, ve kterém si můžeme bez obav vyzkoušet různé varianty reality a řešení daného prostoru. Prostor mandaly a jeho rozvržení Vám dají základní obrysy situace (dané okolnosti). Vy sami si zvolíte způsob jejího řešení.

Mandaly lze otáčet, kreslit od středu směrem ven, či naopak… dají se vyplnit bezpočtem kombinací barev a tvarů, stínovat, čmárat nebo kreslit pečlivě. Za zkoušku stojí držet se pevně daných hranic a naopak – hranice cíleně nebo nečekaně překročit.

Dopřejte si volnost! Kreslete bez ohledu na výsledek! Co se může stát? Maximálně mandalu vyhodíte a začnete znovu od začátku. Zkusíte jiný přístup, jinou variantu. Vykreslování mandal Vám na rozdíl od mnoha životních situací tuto šanci dává!

Takže se nebojte a s důvěrou vyzkoušejte mandalu vykreslit způsobem, který Vám není vlastní. Jste-li systematiční, kreslete napřeskáčku. Jste-li ledabylí, kreslete co nejpečlivěji umíte. Jste-li důslední až puntičkářští, nechte část mandaly nedokončenou. A naopak, samozřejmě.
Při kreslení pozorujte svoje pocity, překonávejte sami sebe. Buďte otevření odpovědím a nápadům. Nic neriskujete. Maximálně najdete novou cestu, nová řešení, nové přístupy. K mandalám i životu (připomeňte si – mandaly jsou odrazem skutečnosti – co žijeme, to do mandal dáváme… a naopak – co do mandal dáváme, to se nám časem odrazí v životě). Vy jste TVŮRCI svého života, tak jej tvořte podle svého. 

Řiďte se základním pravidlem – ŽIJ A NEUBLIŽUJ!

Vyzkoušejte si svoji domalovánku >>> ZDE <<<

Dopřejte si unikátní OSOBNÍ MANDALOVOU DOMALOVÁNKU

Share