Mandala „Důvěra“

Dnes jsem prožila intenzivní pocit, že potřebuji nakreslit mandalu. Vzala jsem si papíry, pastelky a začala svůj oblíbený postup. Mandala se však vzpírala. Ne a ne nalézt motiv, nebo alespoň záchytný bod. Téma kroužilo kolem, ale bylo neuchopitelné. 

Vstala jsem, změnila místo tvorby a začala zcela jinak. Otevřela jsem svoji mysl a začala přijímat to, co přicházelo. Bez otázek, bez snažení. Stala jsem se součástí proudu informací, barev, tvarů. A vznikla mandala, kterou s Vámi s radostí sdílím. 

 

 

Důvěra

Stojíme uprostřed víru, který věci i jevy mění. Staré způsoby, jakými jsme doposud pracovali, ztrácí na intenzitě. Objevují se možnosti nové, objevuje se čistý prostor. Naplňuje nás strach z neznámého. Strach hraničící s panikou. 

Dovolme si důvěřovat. Zejména sobě, neboť skrze důvěru v sebe začneme důvěřovat i prostoru, který si kolem sebe vytváříme. Otevřeme svoji mysl a s důvěrou přijímejme to, co přichází. Zklidněme své prožívání, zpomalme, zklidněme dech. Staňme se nečinnými pozorovateli. Nejdřív jen na pár okamžiků a postupně dobu otevřeného a nehodnotícího pozorování prodlužujme. 

Neděje se nic nového, neznámého. Již jsme si prošli morovými ranami, prošli jsme válkami i revolucemi. Prošli jsme rozličnými změnami. A přežili jsme je!

Přežijeme i tentokrát.

Nekonejme v područí strachu. Nehledejme zoufale řešení situace. Dopřejme si chvíli spočinout v čase a prostoru, v nicnedělání. Dovolme si otevřít své srdce a mysl. A s radostí přijímejme to, co k nám skrze důvěru přijde. Buďme otevření příležitostem, které se v našem prostoru objevují.

Budeme-li neustále rozebírat ztráty, neuvidíme to, co jsme získali. 

Mandala 

Mandala „Důvěra“ Vás podpoří v setrvání v důvěře a otevřenosti. Obsahuje všechny barvy duhy, barvy čaker. Obsahuje kompletní podporující informaci. 

 

Mandala je k dispozici ke stažení v tiskové kvalitě: >>> ZDE <<<

 

Kéž jsou všechny bytosti šťastné! 

Share