FOTOGRAFICKÉ PRÁCE NA ZAKÁZKU

vinoV zakázkové fotografii se specializuji především na fotografie společenských a kulturních událostí, rodinných a firemních oslav/večírků, volnočasových aktivit, teambuildingů, apod.

Fotografie zachytí děj této akce od jejího zahájení až po závěr. Při pořizování snímků procházím děním a fotografuji účastníky z mírného povzdálí. Lépe tak vynikne atmosféra akce.
Série snímků je proložená ilustrativními záběry prostředí, slavnostní tabule a výzdoby; samozřejmostí je dokumentace umístění reklamních bannerů, ploch a předmětů pro partnery.
Na přání ráda vyfotografuji i přípravy a zákulisí akce.

Orientační cena za jednu akci: od 3 000,- Kč  

Cena zahrnuje: 2-3 hodiny fotografování, následnou úpravu fotografií, cestovné v Praze, Rakovníku a blízkém okolí
Obdržíte: fotografie ve formátu .jpg v rozlišení pro tisk i web
Cestovné mimo Rakovník: 6,- Kč / km

Konečná cena je stanovena dohodou, a to v závislosti na rozsahu požadovaných prací, místě a délce konání akce.

 

ILUSTRAČNÍ FOTOGRAFIE

Při fotografování aranžovaných ilustrativních fotografií se zaměřuji na pořízení věrohodných obrazů. Fotografie vznikají v přirozeném prostředí, důraz kladu na adekvátní roční období a další detaily.

Fotografie lze využít v reklamě (v případě zobrazení osob a/nebo obchodních značek, soukromého majetku apod. je třeba mít k dispozici tzv. model release), jako ilustraci k článkům, na internetových stránkáchpozvánkách a podobně.

Orientační cena za jednu fotografii: od 100,- Kč  

Cena zahrnuje: fotografování v exteriéru/interiéru (neplatí pro ateliérovou fotografii), následnou úpravu fotografií, cestovné v Praze, Rakovníku a blízkém okolí
Obdržíte: fotografie ve formátu .jpg v rozlišení pro tisk i web
Cestovné mimo Rakovník: 6,- Kč / km

Konečná cena je stanovena dohodou, a to v závislosti na rozsahu požadovaných prací, počtu fotografií  a náročnosti práce.

 

OSOBNÍ MANDALA

Osobní mandaly kreslím na přání pro konkrétní osobu (pro Vás; tematické mandaly kreslím se souhlasem osoby, pro kterou je mandala určená). Zadání mandaly může být tematické (např. práce, vztah s někým blízkým, apod.), nebo mohu kreslit mandalu na volné téma (takovou, jakou právě teď potřebujete). 

Mandalu tvořím pomocí automatické kresby, při které se objeví základní linie obrazu. Ty následně pečlivě přenesu na papír nebo malířské plátno a namaluji, nebo nakreslím. Barvy volím intuitivně. Při kresbě vnímám proudící energii a nezřídka Vám spolu s mandalou předám osobní vzkaz. 

Cena za jednu osobní mandalu:
790,- Kč (kresba pastelkami, formát 15×15, podlepeno barevným kartonem)
od 2 500,- (akryl nebo olej na plátně, formát dle dohody)

K ceně je připočítáno poštovné a balné v závislosti na velikosti zásilky.

Obdržíte: originální mandalu zpracovanou technikou dle dohody. 
Spolu s mandalou obdržíte návod na použití a případný vzkaz. Mandalu zasílám poštou jako doporučený dopis nebo balík do ruky. 

Termín dodání: dle dohody, 1 měsíc od zaplacení zálohy ve výši min 60% ceny

Share